Në kërkim 13-vjeçarja e zhdukur prej 24 orësh

134
Pas denoncimit që ka bërë në komisariat nëna e nje 13 vjeçareje e cila rezulton e zhdukur prej 24 orësh, policia tashmë ka nisur kërkimet për gjetjen e saj.  13-vjeçarja me inicialet L.Q., është larguar nga banesa dhe nuk ka asnjë të dhënë konkrete se ku mund të ketë shkuar. Blutë e Sarandës kanë nisur menjëherë kërkimet për gjetjen e 13 vjeçares, sapo u bë denoncimi se është zhdukur.