Ndërron jetë një i dënuar në burgun e Zaharisë

154
Një i dënuar në burgun e Zaharisë në Krujë ka humbur jetën pa komplikacioneve që kishte me më frymëmarrjen.
Policia njofton se ngjarja e rëndë ka ndodhur një ditë më parë, ku rreth orës 04:00, në Burgun e Zaharisë, shtetasi i dënuar, I.R. 69 vjeç, nuk është ndier mirë në frymëmarrje dhe është çuar për ndihmë mjekësore në Krujë. Sipas informacioneve të bluve të Krujës shtetasi ka ndërruar jetë.