Ndërron jetë në spital i riu, u aksidentua katër ditë më parë

285

Ka ndërruar jetë në spital një nga të rinjtë i cili i aksidentua ditën e martë në aksidentin e ndodhur në rrugën Paper-Elbasan.

G.B, 25 vjeç nga Cërriku nuk mund ti shpëtojë plagëve të rënda.

Automjeti u përplas me bordurën në anë të rrugës.

Si pasojë e këtij aksidenti mbeti i bllokuar brenda mjetit edhe drejtuesi 21 vjeçar i mjetit, edhe ky i plagosur rëndë.

Për të bërë të mundur nxjerrjen e trupave drejt vendit të ngjarjes shkuan policia dhe zjarrfikësja të cilët pasi e kanë nxjerrë e kanë transportuar në ambulancë drejt spitalit rajonal të Elbasanit.