Ndahet nga jeta aktori shqiptar, Teatri mesazh ngushëllimi familjes

436

Ndahet nga jeta aktori i teatrit të Durrësit, Josif Koci.

Njoftimin për ndarjen e tij nga jeta është bërë nga teatri “Aleksandër Moisiu” përmes një postimi në faqen e vet në “Facebook”, ku i shpreh ngushëllimet më të thella familjes dhe gjithë të njohurve.

Postimi:

Me hidhërim të thellë njoftojmë ndarjen nga jeta të aktorit të Teatri Aleksander Moisiu Durres, Josif Koci.

Teatri i shpreh ngushëllimet më të thella familjes dhe gjithë të njohurve.