Lushnje, rrihte motrat dhe nënën, në pranga 19-vjeçari

130
Ushtronte dhunë fizike e psikologjike ndaj nënës dhe motrave të tij, policia e qytetit të Lushnjes ka vënë në pranga një 19- vjeçar.

Igli Abdurramani, banues në fshatin Kamçisht, Lushnje është arrestuar, pasi dhunonte vazhdimisht nënën me inicialet H.A, 54 vjeçe, si dhe dy motrat O.A, 27 vjeçe dhe F.A, 23 vjeçe.

Gjithashtu u riu gjatë debateve ka thyer xhamat e dritareve të banesës.