Kush është 20-vjeçarja që vdiq sot në aksidentin tragjik?

147
Pak orë më parë në një aksident tragjik në Elbasan humbi jetën 20-vjeçarja Kamela Hamiti dhe u plagosën 4 persona të tjerë. Aksidenti ndodhi si pasojë e përplasjes së dy automjeteve, njëri tip “Ford”, ku ndodhej e reja dhe tjetri tip “Wolkswagen”.
Por kush është e reja, të cilës tragjikisht iu prenë ëndrrat dhe jeta në mes? Një mik i saj, ka treguar detaje që e bëjnë akoma më prekëse këtë ndarje tragjike.
Kamela jetonte në Elbasan dhe ishte e fejuar prej një viti. Çifti ishte shumë i dashuruar dhe megjithëse nuk e kishin vendosur datën e martesës, kishin filluar të planifikonin se si do ta bënin dasmën.