Korçë, hidhet nga dritarja, humb jetën 65-vjeçari

127
Një burrë 67-vjeçar është hedhur nga dritarja e shkallëve të një pallati paraditen e kësaj të hëne, në lagjen numër 15 të qytetit të Korçës. 
Menjëherë drejt vendit të ngjarjes janë nisur forcat e policisë dhe një autoambulancë, që kanë bërë shoqërimin e shtetasit me iniciale P.N në spital. 
Pavarësisht kujdesit të mjekëve, 65-vjeçari nuk ka arritur t’u mbijetojë lëndimeve të marra dhe ka ndërruar jetë.
Ndërkohë, agjentë të policisë po marrin në pyetje familjarët dhe fqinjët e të ndjerit për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.