Korçë/ Aksidentohen punonjës të burgut të Drenovës, njëri nga policët humb jetën

167

Gazeta Telegraf/ Dy punonjës të burgut të Drenovës kanë mbetur të plagosur në një aksident me makinë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Plasë të Korçës, ku dy makina janë përplasur.

Fatkeqësisht mësohet se njëri nga policët ka humbur jetën nga aksidenti.

Ende nuk dihen rrethana e këtij aksidenti, ndërsa policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur hetimet.