Identifikohen autorët e plagosjes së djeshme në Shkodër

121
Identifikohen autorët e plagosjes së mbrëmshme në Shkodër. Gjovalin Guri 35 vjeç u plagos mbrëmë në afersi të banesë së tij ne Grudë. Ai ndodhet në spital jashtë rrezikut për jeten.

Sipas njoftimve të fundit policia ka bërë të mundur identifikimin e autorve dhe janë shpallur në kërkim.