Hidhet nga kati i 4 i spitalit në Tiranë, ndërron jetë 65-vjeçarja

256

Një 65-vjeçare është hedhur kati-4 i spitalit në Tiranë dhe ka ndërruar jetë .

Ngjarja ka ndodhur në rreth orës 18:20 në rrugën e “Dibrës” në kushte të rënduara psikologjike.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 18:20 në rrugën e “Dibrës”, dyshohet se në kushte të rënduara psikologjike, është vetëhedhur nga kati i 4-të i spitalit shtetasja M. Sh.,65 vjeçe  e cila ka ndërruar jetë. Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.