Grabitësi i taksisit është efektiv i Forcave Speciale

152
Personi i dyshuar si grabitës i taksistit nën kërcënimin e armës është arrestuar vetëm pak orë pasi policia publikoi videon e grabitjes dhe ofroi shpërblim për informatorët. Burimet e policisë bëjnë të ditur se personi i dyshuar është me iniciale E.B dhe punon si efektiv i forcave të ndërhyrjes së shpejtë në komisariatin e Dragotit të qarkut të Gjirokastrës.