FOTO/ Vrasja në Tiranë, identifikohet viktima. Emri

43
Është identifikuar personi i vrarë në mënyrë mafioze në Tiranë.
Burime zyrtare nga Policia e Tiranës kanë bërë të ditur se ai është Memli Begalla, 66 vjeç.
Ai është qëlluar një herë dhe është lënë i vdekur në trotuar në zonën e ish-bllokut në Tiranë, tek rruga ‘Nikolla Tupe’.
Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.