FOTO/ Përmbyset makina në autostradën Tiranë-Durrës, bllokohet qarkullimi

277
Një makinë është përmbysur në autostradën Tiranë – Durrës afër Sukthit. Nuk dihet ende nëse ka viktima, por vetë qytetarët kanë nxituar të ndihmojnë për ta shpëtuar drejtuesin dhe personat e tjerë të mundhëm. Qarkullimi është ndërprerë për një farë kohe në njerin krah.
Këto janë pamjet që vijnë nga terreni, i cili është i lagësht prej shiut që vazhdon të bjerë dhe mund të ketë shkaktuar rrëshkitjen e mjetit.