FOTO/ Akuzohen për 72 vjedhje, këta janë 5 “skifterët” shqiptarë që u kthyen në tmerrin e Athinës (EMRAT)

214

Policia greke ka zbuluar identitetet dhe fotot e 5 shqiptarëve të arrestuar për një sërë grabitjesh në vendin fqinj.

Sipas policisë helene të rinjtë shqiptarë kryenin grabitje nëpër shtëpi.  Shqiptarët janë arrestuar rreth 1 javë më parë.

5 të arrestuarit akuzohen për plot 72 vjedhje në Athinë

Ata janë Marjus Dedolli, Gertian Vrushaj, Panajot Mahmutaj, Radjon Harizi dhe Endrit Tahiri.

21062018gadadhmosiopoihsh001