EMRAT/ Tjetër goditje Polici-Prokurori, sekuestrohen 5 milionë euro, 2 të arrestuar

155

Pesë milionë euro janë sekuestruar pas një operacioni të fundit për goditjen e një grupi kriminal. Po kështu falë operacionit mes Policisë e Prokurorisë së Krimeve të Rënda, janë arrestuar 2 persona për trafik droge nga Amerika Latine në vendet e Europës.

Të arrestuarit janë Arjan Ndoci dhe Julian Deblink.