Elbasan, humb jetën Ardian Sinani, u asfiksua duke hapur një pus

101
ELBASAN – Ndërtimi i një pusi uji i ka kushtuar jetën një 25-vjeçari në fshatin Samurr të komunës Labinot-Fushë në Elbasan, i cili është asfiksuar në thellësi të pusit si pasojë e mungesës së ajrit.
Ardian Sinani u transportua menjëherë në spitalin Kirurgjik të Elbasanit së bashku me 50-vjeçarin Isa Bardhi i cili gjithashtu pati probleme nga asfiksia, por i riu nuk mundi të mbijetonte dhe ndërroi jetë në spital.