E rëndë/ Makina përplas këmbësorin, humb jetën menjëherë

205

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Milot-Fushë-Krujë, ku një makinë ka përplasur për vdekje një këmbësor. Mësohet se këmbësori ka humbur jetën si pasojë e përplasjes.

Nuk dihet identiteti i viktimës dhe as shkaqet e aksidentit tragjik. Policia po shkon drejt vendit të ngjarjes.