E rëndë/ Burri vret gruan me sëpatë në Babicë të Vlorës

184

Një ngjarje rëndë ka ndodhur në Babicë të Vlorës, ku burri ka goditur me sëpatë gruan e tij, e cila ka humbur menjëherë jetën.

Burri ka goditur me sëpatë 40-vjeçaren në kokë dhe fytyrë duke e masakruar atë.

Gruaja ka mbërritur në spital e Vlorës pa shenja jete. Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarje të rëndë.

vijon…