E goditi treni në Durrës, vdes 16-vjeçari pas 3 orëve në operacion

185

Nderron jete ne spital 16-vjecari qe u perplas nga treni paraditen e sotme ne Durres. Pas tre orëve në sallen e operacionit ai nuk mundi te mbijetonte, duke nderruar jete.

Aksidenti i rende ndodhi sipas policise, ka ndodhur rreth orës 11:00, në lagjen Nr.4 Durrës”.

Pas hetimeve rezultoi ai u identifikua si 16-vjecari Samuel Kokomani. I riu u transportua në spital ne gjendje te rende, e per fat te keq nuk arriti dot te shpetonte.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.