Durrës, përplasen dy makina në unazën e plazhit

138
Dy automjete janë përplasur pak minuta më parë në Unazën e plazhit.

Sipas burimeve nga vendngjarja, fatmirësisht nga përplasja e mjeteve nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.