Burrel/ Po shkonte për në shtëpi, gjarpri i hidhet nga pema dhe e pickon në kokë

348

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmë reth orës 12-të një person rreth 53 vjeç është sulmuar nga një gjarpër teksa po shkonte për shtëpi.

S.H ka qenë duke shkuar për në banesën e tij ku një gjarpër është hedhur nga pema dhe i ka rënë në kokë, ku më pas edhe e ka pickuar.

Burime për Syri.net bëjnë me dije se ai është dërguar me urgjencë për në spitalin e Tiranës,dhe është jashtë rrezikut për jetën.