Bie nga qershia, humb jetën 50 vjeçari në Korçë

221

Mesditën e sotme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në zonën e Maliqit.

Agron Gjoni është rrëzuar nga pema e qershisë, por ka ndërruar jetë pasi mbërriti në spital.

50- vjeçari fatkeqësisht ka ndërruar jetë nga plagët e marra.

Ai kishte marrë plagë të rënda në kokë dhe trup.

Policia e Korçës bën me dije se ngjarja ishte aksidentale.