TIRANE- Tronditet kryeqyteti. Një person është vrarë me armë zjarri dhe dy të tjerë kanë mbetur i plagosur në ish-Bllok.

Ngjarja e rëndë është shënuar pak çaste më parë në një lokal, ndërsa rrethanat ngelen ende të paqarta. Aktualisht në vendin e ngjarjes ndodhen forca të shumta policore.

Deri më tani nuk dihen identiteti i viktimës si dhe nje prej te plagosurve. Nje nga te plagosurit eshte Ervis Martini, nje emer i njohur ky per policine.

Screenshot 7 1519730060 873861