Atentat anëtarit të bandës së njohur në Durrës

221

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutash në Durrës, ku një person është plagosur në zonën e ish-kënetës.

Personi i plagosur është Julian Meçaj, i cili ka qenë pjesë e bandës së Lulzim Berishës.

Dyshohet se ka edhe persona te tjere të plagosur.

Ngjarja ka ndodhur në autostraden e Durrësit në afersi të ish kenetës

Policia dhe grupi hetimor ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.