Arrestohet polici i Kakavijës, ja emri

8
Arrestohet një punonjës policie i komisariatit të Kakavijës. Në njofitimin për shtyp të strukturave te Ministrisë së Brendshme behët e ditur se
Sherbimi për Çeshtjete e Brednshme dhe Aankesat arrestoi punonjësin e Policisë Kufitare të Kakavijes, Ilir Osmani. Sipas njoftimit 48-vjeçari u arrestua në flagrancë për “Drejtim mjeti në gjendje të dehur”.