Aksion i madh policor në Fushë-Krujë

195
Një aksion i madh policor po zhvillohet në Fushë-Krujë këtë pasdite.
Burime policore thanë për SYRI.net se në aksion janë përfshirë forca nga Policia e Durrësit, FNSH, RENEA dhe Reparti Operacional Special.
Operacioni ka objektiv goditjen e një grupi kriminal, shtuan të njëjtat burime, megjithatë nuk ka ende një konfirmim zyrtar nga Policia.