Aksidentohet motorri në autostradën Tiranë-Durrës, u përplas nga makina

176

Gjatë ditës së sotme, ka ndodhur një aksident në autostradën Tiranë-Durrës, ku një automjet ka përplasur një motor.

Nga të dhënat e tanishme, nuk dihet nëse ka të lënduar.

Nga raportimet, dallohet motori i përplasur në tokë dhe pak metra më tej shihet skafandra e shoferit të motorit.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për shkaqet e aksidentit, duke krijuar trafik.