Aksidentohen dy makina në kryqëzimin e Rinasit, plagosen tre persona

219

Në aksin rrugor Fushë-Krujë-Vorë, sapo ka ndodhur një aksident në vendin e njohur si kryqëzimi i Rinasit.

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe si pasojë kanë ngelur të plagosur tre persona.

Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e aksidentit.