Aksident në Vlorë, makina përplaset me motoristin, një plagosur

40
Vetëm pak minuta më parë ka ndodhur një aksident në Vlorë. Raportohet se një automjet ka goditur një motor dhe si pasojë është plagosur drejtuesi i mjetit motorik.
I plagosuri është dërguar menjëherë drejt spitalit rajonal të qytetit të Vlorës pasi është në gjendje të rëndë shëndetësore. Policia ndodhet në vendngarje.