Aksident në Qafë-Thanë, përmbyset kamioni me verë

118
Një kamion me targa maqedonase, i cili transportonte verë është përmbysur në Qafë-Thanë. Bëhet me dije se kamioni ka humbur kontrollin në një kthesë e për pasojë është përmbysur. Nga vendi i ngjarjes raportohet se nga ky aksident nuk ka të lënduar. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij aksidenti.