Aksident në Korçë, makina përplaset me motorin, ka të plagosur

119

Një aksident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Korçës.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 10 të qytetit.

Një mjet është përplasur me një motor dhe për pasojë mbeti i plagosur drejtuesi i motorit. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për aksidentin.