Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, tre makina përfundojnë në kanal

108
Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, ku si pasojë tre automjete kanë përfunduar në kanal.
Nuk raportohet për të lënduar, ndërkohë që policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për shkaqet e këtij aksidenti.