Aksident në aksin rrugor Korçë-Bilisht, tre të plagosur

142

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Korçë-Bilisht, në afërsi të fshatit Kuç i Zi.

Një makinë është përplasur me një autobus dhe për pasojë kanë mbetur të lënduar tre persona