Aksident me vdekje në aksin Qafë Mali-Fierzë

149
Një aksident me vdekje ka ndodhur pasditen e sotme në Fushë-Arrëz.
Mësohet se makina me drejtues Eduart D. ka dalë nga rruga, ku si pasojë ka mbetur I vdekur personi në fjalë.
Ngjarja ka ndodhur në aksin Qafë Mali-Fierzë, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e aksidentit.
Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes