Aksident me të plagosur në Tiranë, makina përplaset me motorin

214
Një aksident ka ndodhur ditën e sotme afër ‘ETC’ në Tiranë.
Nga të dhënat e para bëhet e ditur se një motor është përplasur me një makinë.
Nga aksidenti mësohet se ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit, i cili është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.