Aksident i rëndë në Tiranë, raportohet për disa të plagosur

522

jë aksident i rëndë është regjistruar pak minuta më parë në rrugën e Elbasanit, në Tiranë.

Si pasojë e përplasjes, makina është përmbysur, ndërsa raportohet për disa të plagosur.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit dhe gjendja shëndetësore e ë plagosurve, ndërsa policia dhe ambulanca gjenden në vendngjarje.