Aksident i rëndë në rrugën e Hanit të Hotit, dy makina përplasen ‘kokë më kokë’

32
Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 23:00 në aksin Shkodër-Hani Hotit.

Burime nga policia thanë se një makinë tip fuoristrade dhe një tjetër tip “Benz’ janë përplasur ‘kokë më kokë’ në hyrje të Bajzës.

Për pasojë dy persona janë në gjendje kritike për jetën.

Kreshnik Tilaj, ka mbetur i plagosur rëndë dhe është në gjendje kritike për jetën e ndërsa drejtuesi i fuoristradës mesohet se ka humbur gjymtyrët.