35 vjeçari bie në kontakt me energjinë

162
Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Mat.
Raportohet se një person ka humbur jetën, pasi ra në kontakt me energjinë elektrike.
Viktimë ka mbetur një 35-vjeçar nga fshati Rrethe Bazë në Mat.
35 vjeçari që humbi jetën është identifikuar si Roland Bruci.
Grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton shkaqet.
Kjo ishte një tjetër ditë e zezë në Shqipëri pasi edhe dy persona të tjerë humbën jetën në Shkodër, një biznesmen 50 vjeçar ra nga kati i pestë, ndërsa një polic i dha fund jetës duke u vetëmbytur në lumin Kir.