Monica Belluci nuk njeh plakje, shkëlqeu në Festivalin e Filmit BFI

  57


  Ajo mund të jetë 52 vjeç, por Monica Belluci tregon gjysmën e moshës së saj.

   

  Kjo u pa qartë kur ajo parakaloi në tapetin e kuq të Festivalit të
  Filmit BFI.


   Aktorja italiane dukej mjaft
  elegante me  rrobat e saj të zeza në festivalin e kësaj fundjave.  Për të promovuar filmin e ri On The Milky Road, ylli i 
  kinemasë u shfaq me flokë të shtrira dhe pak makeup rreth syve.