Kylie pozon ‘topless’ me të dashurin Tyga

  135

  E vogla e familjes Kardashian, Kylie Jenner ka treguar
  edhe njëherë format seksi trupore në të brendshme, të cilat i ka lançuar së
  fundmi.


  fundmi i dashuri i saj, reperi Tyga festoi ditëlindjen e 27-të dhe ajo ia uroi
  me fotografi mjaft të nxehta, të cilat i publikoi në rrjete sociale, ku ajo
  paraqitej e zhveshur në pjesën e sipërme, e mbështetur në të

  Ajo
  ka publikuar edhe fotografi tjera, ku shfaqet tejet seksi në të brendshme.