Kate Moss buzë ndarjes nga bashkëshorti

    55
    Martesa e Kate Moss dhe Jamie Hince po shkon drejt fundit. Sipas miqve të besueshëm të çiftit, që u martua në vitin 2011, ata nuk janë në gjendje ta përmirësojnë lidhjen e tyre.
    Kështu, supermodelja 41 vjeçe,po i vazhdon procedurat e divorcit.
    Duke folur për The Sun, një burim ka thënë: “Ata po i japin fund lidhjes së tyre pasi marrëdhënia e tyre ka shkuar në një pikë të pakthyeshme.