FOTO/ Tifozja seksi ruse është një pornostare

443

Një bionde bukuroshe e cila ka rene ne sy nga mediat ruse si tifozja më seksi e Botërorit, është identifikuar si një yll i filmave porno.

Fotot e vajzës e cila ishte veshur me një bluze të shkurter dhe me veshje tradicionale ruse shihej në tribunat e stadiumit Luzhniku në Moskë dhe është shpërndarë nga shumë media, përfshirë edhe agjencinë shtetërore të lajmeve ruse RIA – Novosti.

Biondina është identifikuar më disa emra në filmat me pullë të kuqe si Natali Nemtchinova, Natalia Andreeva, Delilah G, Danica, Amanda, Asya dhe Annabell.

Uebfaqet e pornografisë e kanë përshkruar atë si “të padisiplinuar por të emancipuar”, një modele dhe yll i orgjive në të cilat ajo shihet në disa fotosesione, si në filmat pornografikë.

Aktore e filmave pornografik mund të jetë profesioni i saj, por duket se futbolli është një pasion i saj pasi që Nemchinova po ashtu është fotografuar duke festuar për Rusinë në Francë gjatë Euro 2016.
2-164

1-413

3-82