FOTO/ Pas humbjes së Romës, ironia e tifozëve “mbush rrjetin”

242

Skuadra e Romës vijon të jetë në krizë rezultati në fillim të sezonit të ri në Seria A. Gjatë ditës së djeshme pësoi humbje në transfertë ndaj Bolognas në shifrat 2-0.

Pas përfundimit të sfidës, tifozët e zjarrtë të Romës kanë “ironizuar” në rrjetet sociale me foto dhe statuse. Ata akuzojnë për këtë dështim drejtorin sportiv, Mario Monchi, presidentin, James Pallotta, por trajnerin Eusebio Di Francesco.

foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri