Anne Hathaway shtatzënë dhe në bikini në Hawaii

    123
    nne Hathaway ka shfaqur barkun e shtatzanisë teksa ka shijuar pushimet e saj në Hawaii.
    Aktorja, shtatzënë me fëmijën e saj të parë, dukej mëse në formë e veshur me bikini të zeza.
    33 vjeçarja është fotografuar sëbashku me bashkëshortin e saj Adam Shulman, me të cilin ka ndarë më pas një puthje nën rrezet e diellit