Video/ Avokati Altin Goxhaj ironizon situatën e grupeve sorosiane, pasi vodhën pasurinë kombëtare të shqiptarëve duan të shesin dhe vendin

417
Sigal

Një nga drejtuesit e shoqërisë civile, Av.Altin Goxhaj ironizon situatën e grupeve sorosiane që pasi vodhën pasurinë kombëtare të shqiptarëve po përpiqen të shesin edhe vendin duke e kthyer Shqipërinë në çiflik të tij. Pasi vodhi miliarda nga nafta pa paguar asnjë taksë, pasi mori me koncesione gjithë pasuritë kombëtare për sot e 30 vjet, pasi shkatërroi shëndëtsinë, tregtinë dhe gjithçka tjetër, pasi largoji gjithë rininë nga vendi, tani po kërkon të sulmojë kundërshtarët politik. Por fundi i Soros dhe sorosianve është i sigurt. Sot Soros përzihet edhe nga Greqia me humbjen e qeverisë aktuale të Cipras dhe Shqipëria mbetet e fundit për ti mbyllur derën këtij grupi kriminal që e ktheu vendin në koloni të tij.

Ja postimi i avokatit dhe njohësit më të mire të politikave ekspasioniste të Sorosianve të Tiranës.

ALBANIAN GAME OF SOROS THRONE!
Një version funny i (mos)shkarkimit të Metës
Kjo video vlen veç për ata që e kanë parë Game of Throne të paktën deri te Sezoni 6

Versioni i Game of Thrones i shkarkimit të Presidentit Ditën e Hënë nga RILINDJA! A hedh në erë gjithë RILINDJEN bashkë me Lyl Sorosin “Bomba e Akuzës së Presidentit ndaj Soros”?

 

ALBANIAN GAME OF SOROS THRONE! Një version funny i (mos)shkarkimit të Metës

ALBANIAN GAME OF SOROS THRONE! Një version funny i (mos)shkarkimit të Metës :DKjo video vlen veç për ata që e kanë parë Game of Throne të paktën deri te Sezoni 6 :DVersioni i Game of Thrones i shkarkimit të Presidentit Ditën e Hënë nga RILINDJA! A hedh në erë gjithë RILINDJEN bashkë me Lyl Sorosin “Bomba e Akuzës së Presidentit ndaj Soros”?Shpjegimi sipas filmit:Kujtoni pak serinë 10 të Sezonit të 6-të, kur mblidhet King's Landing, the Great Sept of Baelor dmth “Parlamenti” (për të shkarku Nënën Mretëreshë Cersei Lannister (dmth Presidentin Ilir Meta) 😀 Zëvendësoni pak High Sparrow (Harabeli i Lartë) me @Edi Rama që thërret gjyqin për të ndëshku dhe “shkarku” Cersein (dmth Metën). Dhe këtë e bën duke bashkëpunuar me qejf me Margaery Tyrell (pra Erion Veliaj) dhe nga halli me Tommen Baratheon (apo Lulzim Basha apo ndryshe Lyl Sorosi i cili për t'i shërbyer Soros, Edit dhe Erit, nuk pranon në emër të Opozitës Dekretin e Metës për Zgjedhjet e 13 Qershorit) :DPor për këtë EDverit dmth Harabeli i Lartë i duhet edhe bashkëpunimi me edhe @Loras Tyrell (vllai gay i Margaery Tyrell apo Eri Plehrit në këtë rast) pra me Opozitën e Re, Rudinën, Bindjen e Patozit, Ralfin, etj 😀 Por kjo s’do mundej pa 2 aktorë të rëndësishëm:Mjeshtri i Madh Grand Maester Pycelle (dmth ambasadorët e Soros në Tiranë) dhe Lancel Lannister i konvertuar në “harabel i vogël besnik” si shërbëtor i Harabelit të Lartë (pra EDver Ramës) dmth Media dhe OJFtë e Soros që përdoren si qen sulmi të EDver Sorosit 😀 Ndërkohë Berisha në rolin e Gregor Clegane nuk e lë Lylin të shkojë të luajë rolin e tij në gjyqin e parashikuar ndaj Metës :PNdiqni filmin dhe do shihni çfarë po ndodh me shkarkimin e Presidentit :DSi i hedh të gjithë në erë Bomba e Denoncimit të Soros dhe shihni si përfundon në fund Lyl Sorosi :DMuzika është CC (Creative Commone) dmth free copyright nga mjeshtrat më të mirë në botë <3

Gepostet von AntiSoros TV Për Shqipërinë am Sonntag, 7. Juli 2019