Shpërthen këngëtari shqiptar ofendon rëndë pjeshkat e Instagramit: “Nxjerrin b*thë dhe më pas flasin për Biblën e Kuranin”

Me një status të bërë publik jo më shumë se disa orë më parë Kastro Zizo, ka injoruar të gjitha ato që quhen “pjeshka”  të instagramit.

Ziso injoron publikueset në Instagram si “pjeshka” që postojnë pornografi që falsin për Biblën dhe Kuranin. Për më tepër ja ç’thotë Zizo:

Statusi:

“Jam shume i habitur, bile i shtangur nga kto “pjeshkat” qe pasi heqin cdo rrobe qe i kalon 30gramet, pijne cdo alkool dhe kokaine te mundeshme, neper insta e fb nxjerrin cdo bythe..me falni foto te mundeshme ne kufijte e pornografise dhe diten e premte shkruajne rreshta nga Kurani dhe Bibla! Dhe me e “forta” eshte qe ka shume komentues “porno” qe i mbeshtesin me po te tjera vargje “te shenjta”! Fuckk!!