Plas ironia në rrjetet sociale: Ikën Kosova, por hyn Shqipëria në Jugosllavi!

369

Ka nisur një debat i nxehtë mes kryeministrit Edi Rama dhe liderëve kosovarë lidhur me krijimin e shengenit ballkanik, ku sot kjo temë ishte dhe pjesë e diskutimit në Samitin e Ohrit. Deklaratat e Ramës për mospjesëmarrjen e palës kosovare, acaruan marrëdhëniet me liderët e Kosovës. Rama u akuzua sot nga Isa Mustafa se po bashkëpunon për krijimin e  “mini Jugosllavisë”.

Ndërkohë rrjetet sociale kanë shërthyer me foto-ironi.

Komentet ju takojnë juve: