Marko Caka: Unë “Bebja” i Hollivudit, tani eci me këmbët e mia

360
-Kam intervistuar David Beckham, Silvio Berluskoni, Jose Murinjo, Richardo Kaka, Luis Figo, Venger, Van Nistelroi, Andrea Pirlo, Rui Kosta
– Punova përkrah gazetarëve të mëdhenj të elitës greke, Nikos Haxhis, Triandafillopullos, Nikos Kakaunakis
– Meqenëse isha reporter pranë kryeministrit grek, shfrytëzova vizitat e tij në Sh.B.A, për të mos u kthyer më
-Aktorët Kameron Diaz dhe Bill Bob Thorton më kanë ndihmuar, duke më ofruar për të bëhem pjesë e filmave të mëdhenj
– Disa me thonë je James Bond, disa je De Niro
-Pas intervistës, nisa xhirimet e serialit më të njohur në botë “Board walk Empire”, me regjisorin e famshëm, Timothy Van Paten
– Në filmin, “Bridge of Sipes”, ku interpretoj rolin e fotoreporterit, agjentit amerikan, mora bekimin e regjisorit më të mirë në botë, Steven Spielberg

Të plote shkrimin mund ta lexoni ne Gazeten Telegraf….