VIDEO/ Rita Ora merr propozim live për martesë në 10 vjetorin e pavarësisë

387
Rita Ora, këngëtarja shqiptare me famë botërore është bërë pjesë e festës së madhe të Kosovës për 10-vjetorin e Pavarësisë, për të cilin do dhurojë një koncert në Prishtinë.
Ajo mbajti një konferencë me gazetarë, ku njëri prej tyre i bëri propozim për martesë
Ishte Fisnik Zymi nga RTD, i cili mori përgjigjen plot humor nga Rita:
“Nuk e di, po mendoj vetëm pak, ndoshta mund ta kemi një takim përpara. Po bëj shaka”.
Ndërkohë koncerti i Rita Orës pritet të fillojë në orën 20:00 në sheshin “Skënderbeu” në Prishtinë, ku në orën 21:00 pritet të performojë reperi Ledri Vula, dhe më pas të ringjitet në skenë Rita për të performuar disa nga super hitet e saj.