VIDEO/ Inter tallet me Milanin, provokon “djallin” duke i uruar festat mbrojtësit Skriniar

64
Atmosfera në klubin zikaltër të Inter-it është shumë pozitive dhe kjo shihet edhe të postimet në faqen zyrtare të klubit. Italianët sot kanë provokuar “kushërinjt” e tyre, Milanin, duke ‘përdorur’ mbrojtësin shtatlartë Milan Scriniar.
Në videon e postuar shihen futbollistët Gagliardini, Nagatomo edhe Handanoviç që i urojnë fetsta e fundivitit shokut të skuadrës Milan Scriniar, duke iu drejtuar me fjalët “gëzuar Milan”.
Në fund shfaqet vetë mbrojtësi që deri më tani ka bërë një sezon spektakolar me zikaltërit duke thënë: “ Jo jo, gëzuar Inter”.